dir->/election-2016/

ОГОЛОШЕННЯпро початок виборчої кампанії щодо обрання членів Координаційної Ради БО «Мережа».

ОГОЛОШЕННЯ

про початок виборчої кампанії щодо обрання членів Координаційної Ради БО «Мережа».

На виконання рішення, ухваленого Загальними зборами членів ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» від 19-21 жовтня 2015 року, згідно з Протоколом засідання Координаційної Ради № 07/2016 від  01 серпня 2016 року, відповідно до Статуту Благодійної організації  «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ\СНІД» (далі – БО «Мережа»),  та рішенням про призначення Загальних зборів учасників Мережі щодо обрання членів Координаційної Ради Мережі.

БО «Мережа» оголошує про початок виборчої кампанії щодо обрання членів Координаційної Ради. 

Повноваження Координаційної Ради БО «Мережа» та процедура обрання членів Координаційної Ради зазначені в Статуті БО «Мережа», який розміщено на сайті Мережі за посиланням (http://www.network.org.ua/network/policy/ ).

Виборча кампанія офіційно розпочинається з оприлюднення оголошення «Про призначення Загальних зборів учасників Мережі щодо обрання членів Координаційної Ради Мережі».  Відповідно, з цього моменту, розпочинається подання документів та реєстрація кандидатів у члени Координаційної Ради БО «Мережа».

Термін  подання документів кандидатами до членів Координаційної Ради (в електронному вигляді та оригіналів): до 29 вересня 2016 року.  Реєстрація документів в електронному вигляді завершується о 18:00. Датою подання оригіналів документів вважається дата, зазначена на штемпелі поштового відділення отримувача (в разі відправлення документів поштою) або дата реєстрації секретарем Мережі (в разі подання документів особисто).

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Вимоги до кандидатів у члени Координаційної Ради БО «Мережа»:

1.    ВІЛ-позитивна людина.

2.    Активне членство в Мережі не менше 2-х років.

3.    Відкритість для ЗМІ, досвід публічної діяльності.

4.    Досвід роботи на керівній посаді не менше 2-х років.   

Перелік документів, які необхідно подати кандидатам у члени Координаційної Ради:

1.    Заява на ім’я Голови Координаційної Ради БО «Мережа».

2.    Резюме кандидата.

3.    Фото кандидата для розміщення на сайті Мережі.

4.    Згода на обробку персональних даних.

Зразки можна завантажити за посиланням: http://network.org.ua/election-2016/documents-.php

Документи подаються в електронному вигляді на електронну адресу:  vybory@network.org.ua з поміткою в темі листа «Вибори членів КР». Оригінали документів надсилаються поштою на адресу: м. Київ, вул. Межигірська 87-Б, БО «Мережа»  (з поміткою: «Вибори членів КР») або подаються особисто секретарю Мережі.

Термін діяльності Координаційної Ради: Два роки з моменту обрання. 

Умови оплати на посаді: Діяльність члена Координаційної Ради здійснюється на громадських засадах та не передбачає оплати чи іншої винагороди.

За додатковою інформацією звертатися у відділ по роботі з регіонами БО «Мережа» за електронною адресою: vybory@network.org.ua або за тел. +380 67 449 3896

Звертаємо Вашу увагу: по завершенні терміну подання документів кандидатами у члени Координаційної Ради документи кандидатів, які відповідають всім вимогам до кандидата у члени Координаційної Ради,  буде розміщено на сайті БО «Мережа». Після цього, у день призначений для проведення Загальних зборів, а саме 12 жовтня 2016 року з 11:00 до 18:00, відбудеться голосування стосовно обрання членів Координаційної Ради згідно Оголошення «Про призначення Загальних зборів учасників Мережі щодо обрання членів Координаційної Ради Мережі».